Про нас пишуть

Распечатать

« Наповнимо радістю і щастям дитячі серця»

« Напередодні Багатого вечора делегація від Лановеччини відвідала ряд дитячих закладів: Новоселицьку спеціалізовану школу-інтернат і будинок дитини шкільного віку. Незмінним меценатом і організатором таких поїздок уже більше 20 років поспіль є директор Християнського Центру «Небеса» Володимир Андрощук, який вважає, що краще подарувати дитині краплинку радості й добра, ніж сказати багато слів обіцянок.» ( газета «Голос Лановеччини» № 4 від 22.01.2010 р.) 

« У благодійності не зупинятись»

«Василь Хомінець – голова районної державної адміністрації та Володимир Андрощук – директор Християнського Центру «Небеса» задля благодійництва ці небайдужі люди не вперше об’єднують свої зусилля і можливості. В рамках акції «Милосердя» добродії Хомінець і Андрощук відвідали багатодітні сім’ї Ганни та Івана Мартинюків з Верещак, Любові та Володимира Шевчуків з Лановець і Миколи та Тетяни Стецюків із Манева. Добродійники вручили господарям відвіданих багатодітних сімейств предмети побутової техніки. Щоб вивільнити трохи часу і полегшити ручну працю, – пояснив п.Андрощук, вручаючи ще й по стогривневій копюрі, мовляв, у таких великих родинах згодиться»   ( газета «Голос Лановеччини» № 8 від 16.02.2008 року)

 «Зігріли турботою кожну дитину»

« У нашому шаленому світі, з його економічними кризами та політичними вивертами саме новорічні та різдвяні свята є перевіркою на людяність, милосердя, гуманність і силу віри. А віра без справ, без добрих справ – неповна. З ініціативи голови районної державної адміністрації Василя Хомінця та з допомогою всіх свідомих жителів району, учасників акції «Милосердя» стало доброю традицією напередодні Нового року відвідувати вихованців інтернатних закладів, вихідців з нашого району. Нещодавно директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Юзюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Ратушко, начальник відділу охорони здоров’я РДА Василь Дяченко та пастор Християнського Центру «Небеса» – один з меценатів благодійної акції, добродій Володимир Андрощук відвідали Новоселицьку спеціалізовану школу-інтернат. Делегація району подарувала дітям, позбавленим батьківського піклування, подарунки та солодощі…» ( газета «Голос Лановеччини» № 2 від 9.01.2009 р.)

 « Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце»

« Вихованців Коропецької обласної комунальної середньої школи – інтернату і Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку у черговий раз відвідала делегація з Лановеччини. Дітям, вихідцям з нашого району, заступник голови РДА Віктор Морозюк, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Юзюк, завідуюча сектором служби у справах дітей Тетяна Бельма і постійний спонсор подібних акцій милосердя пастор Християнського Центру «Небеса» Володимир Андрощук привезли подарунки, солодощі, зустрілися з керівництвом закладів, ознайомилися з умовами перебування у них вихованців. І хоча діти на повному державному забезпеченні, не обділені піклуванням педагогів, проте увага і турбота земляків їм була особливо приємною.

( С.Юзюк, директор Лановецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.   Газета «Голос Лановеччини №7 від 13.02.2009 р.)