Звернення

Распечатать

ЗВЕРНЕННЯ

до Президента України, Верховної Ради України

та Кабінету Міністрів України

Україна є державою, національна самобутність якої базується на духовних засадах християнства. Її суспільні відносини завжди будувалися на високих моральних цінностях. Однак сьогодні в нашій державі з’являються нездорові тенденції які можуть призвести до деградації нації та руйнування інституту сім’ї. Йдеться про намагання з боку ради ЛГБТ (лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалістів та транссексуалістів) організацій, узаконити як норму гомосексуальний спосіб життя та мати право на проведення гей-парадів.
     Ставиться під удар природне розуміння понять – батько і мама. Вбачається руйнівна атака на інститут сім’ї, на наші споконвічні традиції і цінності, де подружжя – це виключно союз чоловіка і жінки. Сім’я відіграє важливу роль у житті суспільства, його стабілізації та подоланні соціальних проблем. Саме у родині насамперед формується світогляд людини і система моральних цінностей. Здорова, міцна родина є запорукою процвітання суспільства.

Також занепокоює і намагання узаконити у нашій державі юстицію для неповнолітніх. Під виглядом правового і судового захисту прав неповнолітніх у нашій державі намагається встановитиcя тотальний контроль над нашими дітьми з боку державних служб тим самим обмеживши права батьків у вихованні їх дітей.

З огляду на це, просимо не допустити до прийняття законів, які суперечать законодавству нашої держави та скеровані на руйнування традиційних християнських цінностей в українському суспільстві.

Спираючись на викладене вище, просимо вас:

  1. Зупинити процеси провадження гендерної політики в Україні, які можуть призвести до легалізації гомосексуальних та лесбійських шлюбів і отримання ними дозволу на всиновлення дітей.
  1. Не допустити проведення гей-парадів в Україні та в подальшому інших подібних заходів, що спрямовані на нівелювання інституту сім’ї.
  1. Не допустити впровадження ювенальної юстиції, яка обмежує батьківські права щодо виховання їх дітей.
  1. Внести в текст Конституції посилання на християнство як основу моральних і культурних цінностей народу України; а також внести в текст Конституції норму, згідно якої подружжя – це лише союз між чоловіком та жінкою.

Звернення прийнято рішенням сесії Лановецької міської ради
( за ініціативи ХЦ “НЕБЕСА”)