Звернення

Распечатать

З В Е Р Н Е Н Н Я

Всім тим, кому волею Бога й народу доручено здійснювати керівницство, служити, вчити, лікувати, захищати, судити, інформувати тощо.

Дорогі співвітчизники!

Загальновідомо, що в недавньому минулому комуністична ідеологія нівелювала особистість, а теперішня нестабільність породила жорстоку боротьбу за власне виживання. В результаті цього, наш народ опустився до критично низького морального рівня. Звідси зловживання своїми обов’язками і аморальність, котрі, як хвороба, калічать все суспільство. Тож сьогодні всі ми повинні вступити в боротьбу за подолання цієї суспільної проблеми.

Дане звернення має цілеспрямований характер. Воно стосується посадових осіб, яким випало ініціювати зміни і створювати атмосферу в суспільстві.

Ви займаєте ті чи інші місця на різних щаблях земної влади, або певне впливове становище. Тому на вас лежить обовязок чесно й відповідально служити кожній людині. Зрозумійте, що ви знаходитесь в ролі слуг, і, в силу цього, маєте служити, а не пригнічувати. Адже ставлення службовця до будь-якого громадянина, слово лікаря до пацієнта, взаємини вчителя з учнем, духовна порада священика, сімейна атмосфера докорінно можуть вплинути на долю людини як позитивно,так і негативно. Одним словом, вам доручені долі людей, яких ви можете ощасливити, або покалічити. Кожна людина, незалежно від її віку, соціального становища, релігійних переконань, стану здоров’я та системи її цінностей, заслуговує поваги. Тому не використовуйте свого службового становища для задоволення власних амбіцій, наживи та злочинних експериментів над людьми. Ще раз наголошуємо, що на вас лежить обов’язок виконувати свою роботу якісно й чесно, не зловживати своїми правами і не вимагати більше від того, що вам належить. Своїми діями не провокуйте людей на конфлікти, або критику. Пам’ятайте, що слова мають силу.

Час приносить зміни в житті людей. Існує закон: що людина сіє – те ж саме в багатократному розмірі буде жати. Отож почнімо вже сьогодні створювати сприятливу атмосферу для взаємного співіснування, в дусі поваги, ввічливості, милосердя та здатності до справедливого правосуддя. Давайте будемо прагнути до перемоги добра над злом, справедливості над неправдою, високої моралі над аморальністю, єдності над поділами, любові над ненавистю… Залишмо після себе добрий слід на скрижалях людських сердець та на стежках їхньої долі.

Надіслати вам своє звернення нас спонукує почуття відповідальності перед Богом – Творцем Всесвіту. Це наша позиція, як церкви Ісуса Христа, котра виконує свою місію в проголошенні та утвердженні принципів Його Царства на цій землі, що задекларовані у Святому Писанні.

  Християнський Центр «НЕБЕСА»