ЗВІДКИ ПРИХОДИТЬ ЛИХО

Распечатать

ЗВІДКИ ПРИХОДИТЬ ЛИХО ?

Чи здогадувалсь ви, яка кількість людей ,що живуть поряд, усе життя, самі того не усвідомлюючи, несуть на собі невидимий відбиток душевних та фізичних хвороб, нездорових схильностей, страхів, сімейних невдач, розпачу, бідності тощо. Ці проблеми вкрай негативно впливають не тільки на окремих індивідуумів та їх родини,а й на цілі нації. В результаті, сімя ворогує з сімєю, брат з братом, а то й цілий народ воює проти іншого, бо люди часто заручниками своїх особистих проблем роблять ціле суспільство.

Що стоїть за подібними руйнівними процесами.? Де причина такої нищівної боротьби? Хто в цьому зацікавлений? Чи є вихід? Відповідь на ці та інші питання ви знайдете, прочитавши запропоновану статтю..

Чи задумувались ви коли-небудь, що окремих людей, або й цілі родини, з покоління в покоління супроводжують хвороби, що не піддаються діагностиці й лікуванню, затримка або вади фізичного розвитку, безпліддя чи викидні у жінок та схильність до згубних звичок у чоловіків, випадки передчасної смерті тощо? Підкреслюю, що йде мова не про поодинокі випадки, котрі є результатом різних факторів, а про явища системного характеру. Хтось скаже, що, мовляв, у всьому винні гени. А як же тоді бути з бідами, котрі виходять за межі суто фізичних потреб людини: наприклад, нещасні випадки вдома, на вулиці або на виробництві. Хіба мало довкола нас осіб, з якими вони трапляються частіше, аніж з іншими? Це ж саме стосується й домашньої атмосфери. Чому одні сім’ї насолоджуються миром і спокоєм, мають хороші взаємини з друзями й родичами, гідно справляються з усіма труднощами, а інших як не одне лихо спіткає, то друге, і все їхнє життя, з року в рік, нагадує суцільний жах. Відповідь для багатьох стане несподіванкою. Причиною всього вище переліченого може бути не що інше як прокляття.

Дія механізму прокляття подібна до впливу інфекції, яка потрапивши в людський організм викликає хворобу. Доки її не ліквідувати – нічого не допоможе, скільки не лікуйся. А вбити інфекцію, як відомо, можна лише тоді, коли вдається її визначити і підібрати відповідний антибіотик. Те ж саме стосується й різновидів проклять. Вражені ними особи розносять заразу довкола себе, сіючи зерно чвар і конфліктів, які негативно впливають на оточуючих. Ось чому в деяких колективах панує завжди напружена атмосфера,тут постійно виникають непорозуміння й сутички. А об’єктом для вивільнення негативних емоцій стає пересічний відвідувач, котрий прийшов туди, скажімо, за якоюсь довідкою.

Що таке прокляття? Це проголошення на чиюсь адресу певних слів, з метою нанесення шкоди іншій людині, яке супроводжується відкритим чи прихованим зверненням до надприродних сил. Іншими словами, прокляття є негативним побажанням комусь: хвороб, злигоднів, невдач, смерті й т. д. Ті, хто накладають прокляття, слідкують за тим, щоб воно діяло не тільки в житті однієї людини, але, по можливості, зачепило цілу родину. Задум зловмисника полягає в тому, аби згубити сімейне насліддя.

Слід звернути увагу на деякі найважливіші причини, через які може прийти прокляття.

 

           Родові прокляття,тобто прокляття, які передаються спадково

 

Прокляття можна успадкувати, або й самому не себе накликати . Це часто трапляється тоді, коли гріхи батьків починають згубно діяти в житті їх дітей. Якщо батько алкоголік, то демонічні сили або злі духи, спостерігають за його дітьми від їх народження і беруть їх під свій контроль. Вони робитимуть все можливе, аби вони потрапили в тенета того самого гріха. Так прокляття передається з роду в рід. Цю закономірність нам відкриває Біблія. Ось прочитайте: « … життя та смерть дав Я перед вами, благословення та прокляття. І ти вибери життя, щоб жив ти та насіння твоє…» (Повт.30:19,20)

« … Я Господь, Бог твій, Бог ревнитель, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях…» (Вих.20:5,6)

Нажаль, більшість людей практично нічого не знають про свій родовід. А даремно. Брак інформації у цій царині може серйозно вплинути на наше життя сьогодні. Адже існує так званий принцип родинного успадкування від покоління до покоління як благословення, так і прокляття.

 

Неповага до батьків

           « Проклятий той, хто легковажно ставиться до свого батька та своєї матері» (Повт.27:16). Отже будь-яка неповага до батьків не може бути виправданою за жодних обставин. Навіть тоді, коли батьки неправі — то вони, зі свого боку, несуть за це відповідальність, але діти повинні завжди проявляти повагу, хоч би як вона дорого не вартувала. Це біблійний принцип, за порушення якого можна дорого заплатити. Згадаймо випадок із синами Ноя. Коли батько напився, то один із синів на ймення Хам підняв його на сміх, і за це здобув прокляття. А два інших сини Сім та Яфет, взявши покривало, підійшли до батька і накрили його. За це вони і отримали благословення. В цій ситуації батько був неправий, але вчинки дітей стосовно нього стали вирішальними не тільки для їх долі, але і для всіх поколінь їхнього роду.

Всі форми несправедливості, насильства , вбивства, в тому числі й аборти

«Не вбивай!» (Повт.5:17) Біблія категорична: будь-яке насильство є несправедливим і недопустимим. Хоча несправедливість може бути і без насильства. Насильство починається там, де чиняться спроби вплинути на когось всупереч його волі. Згодом вони переростають в хижацький спосіб життя і несправедливе ставлення до інших. Несправедливе виховання дітей, несправедливі оцінки, несправедливе нарахування заробітної плати, незаконні пільги. Цей перелік можна продовжити . Кінець такої діяльності завжди є дуже сумним. Що сіяв те і пожнеш, тільки в багатократному вимірі,плюс ризик отримати прокляття.

                  Всі форми сексуальної розпусти й неприродних статевих стосунків

 

( секс до шлюбу та поза шлюбом, або через неприродні органи, гомосексуалізм і лесбіянство).

( з рідними), некрофілія( з мертвими), педофілія( з дітьми), з тваринами, з демонами).

( Левит 18:6, 18, 22, 23)

Накладення на себе словесних проклять

( Висловлювання на кшталт: «Який сенс жити?», «Тільки через мій труп», « Не хочу більше так жити», «Мені страшно», «Не хочу тебе( його) більше бачити», « Йди з перед моїх очей»,«Таке може статися тільки зі мною» та інші подібні міркування.) ( Приповістки 6:2) Що проголошується то те і стається.

                  Лайливі слова та прозвиська

(Якщо вас обзивали в дитинстві дурнем, невдахою, шибеником, опудалом, балбесом, і т.п. Але навіть з роками через не прощення винуватцям можуть бути відчинені двері для демонів). Це також стосується батьків та вчителів, які дозволяють обзивати дітей різними сказаними вище словами, або кликати когось не за його іменем а за прозвиськом. Варто тільки вдуматися наприклад у висловлювання «ах ти шибеник». Це ж пряме проголошення на адресу дитини змісту цього слова : « щоб ти повісився». Пам’ятаймо, що всі слова мають силу, як добрі так і погані. Якщо добрих слів не вистачає, то ніколи не пізно іх вивчити. Але ніхто: ні батьки, ні вчителі, ні керівництво, ні будь-хто немає права сіяти на адресу інших людей, особливо дітей, слова прокляття. Бо тим, кому були сказані ці слова, доведеться боротися з їхніми наслідками а тим, хто їх говорив — пожинати їх плоди. Ось чому часто батьки звинувачують дітей за те, що вони їх не поважають. Що говорили, те і мають.

І ще дещо про лайки, які одними вживаються для зв’язки слів, а для інших є вираженням їх примітивних емоцій, або навіть якоїсь зневаги до оточуючих.Слід не забувати, що будь-які лайливі слова належать до термінології ,що паплюжить людську честь і гідність у першу чергу того,хто їх вживає. Висміювання статевих органів + неповага батьків ( коли через лайки проголошуються інтимні глибоко інтимні речі).

                  Отримання хабарів

«… бо збори безбожних спустошені будуть, а вогонь пожере дім хабарника.» (Йов.15:34) «… бо хабар засліплює зрячих і викривлює слова справедливих.» (Вих.23:8)

                  Союзи, укладені з дияволом

(Якщо люди беруть участь в окультних ритуалах, то вони таким чином себе та своїх дітей посвячують дияволу) Ті, хто читають та практикують білу та чорну магію,укладаючи з дияволом певні угоди. Також це має відношення до участі в різних сатанинських служіннях.

Традиції, обряди, повір’я, заклинання    

           ( чорна кішка,порожні відра, підкова,крик сови або голос зозулі,, число 13, віра в домовика, такі вислови як» тьху –тьху, чур тобі пек» і т.п.) Хто вірить в такі речі, той відкриває двері свого серця для проблем. Багато чого з того, що ми сприймаємо, як частину культури нашого народу ,мають дуже сумнівні джерела походженя. Ще в часи язичництва зміст їх полягав в тому, що всі вони були пов’язані з певними нечистими духами. Існує невидимий зв’язок з демонічними силами, коли людина через певні дії та слова викликає їх, навіть не підозрюючи цього. Такого роду запрошення притягують злих духів до певного місця чи особи, і це може послужити появою всіляких проблемам.

Тому ми повинні « не давати місця дияволу», а жити в свободі, яку дав нам Бог. Звичайно нам непотрібно очікувати бісів із-за кожного кутка, але і не потрібно давати поводу приходити їм до наших домівок. На жаль в нашій культурі до сьогодні збереглися сотні таких язичницьких передань, традицій та всіляких повір’їв, багато яких з часом охристиянізувалися церквою і навіть стали частиною її обрядів. Саме це і є джерелом міжконфесійних чвар та послабленням спротиву проти поширення зла.

 

Антисимітизм, ксенофобія

«І поблагословлю тих, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!» (Бут.12:3) Ці слова мають пряме відношення до єврейського народу. Звичайно серед євреїв, так як і серед інших народів, є різні люди, але мова тут не йде про якісь особисті симпатії. Ми повинні повірити в Боже слово і зрозуміти, що наше ставлення до цього народу має зворотній вплив на нашу долю.

Слід сказати, що це не тільки стосується зневаги щодо самих євреїв, а також до власного чи до будь-якого іншого народу. Взагалі, будь-яке приниження іншої людини, незалежно від того, хто вона, є викликом Тому, хто дав цій людині життя. Раджу кожному не сперечатися з Богом…

 

Прокляті речі в домі

 

           « Зображення богів попаліть в огні, не жадай срібла та золота, що на них, і не бери його собі, щоб тим не впасти до пастки, бо то огида для Господа, Бога твого. І не вноси цієї огиди до дому свого, щоб не стала вона закляттям. Відвертайся від цього всього, бо це є закляття» (Повт.7:25,26). Так вимагає Слово Боже.

Тож будь-які речі, виготовлені з метою їх використання в окультних цілях, є проклятими, і очищенню не підлягають. Небезпеку для власника становлять книги про магію й окультизм. Їх потрібно позбутись. (ніякому разі не віддати комусь іншому а потрібно їх знищити).

Сюди можна віднести й деякі предмети старовини, що в минулому використовувались при здійсненні магічних ритуалів або жертовних приношень. Значна частина сувенірів, пропонованих продавцями туристам у цілому світі, теж можуть знаходитись під прокляттям. Чому, запитаєте? Бо в багатьох народів вони переважно мають безпосереднє відношення до місцевої культури, а та, в свою чергу, часто пов’язана з поклонінням демонам. Вкрадені речі, що знаходяться в будинку, оселі теж перебувають під прокляттям.

 

                                  

Талісмани і гороскопи

 

Ще одне тривожне явище, яке набуло поширення в нашому суспільстві – це захоплення гороскопами та талісманами. Кожному слід знати, що будь-який талісман є окультним знаком. Носячи його на собі, зберігаючи вдома, чи на роботі, ви надаєте демонам законне право контролювати все ваше життя, сімейні взаємини, трудову діяльність. Інше, далеко не безневинне захоплення-гороскопи. Стало вже модою запитувати, під яким знаком зодіаку, хто народжений. Але хотілося б застерегти, що визнання над собою влади певного магічного знаку або символу є не чим іншим як добровільною згодою підкорити свою волю злим силам. Навіть із чисто моральної сторони: хіба не нижче людської гідності погоджуватись, що ви — теля, чи скорпіон, щур чи коняка, в залежності від системи календаря?.

Із християнських позицій, все виглядає серйозніше, ніж ви думали. Якщо ви вважаєте себе християнами – то навіщо зраджувати своїй вірі? Як можна поєднати непоєднуване, коли хтось під час молитви накладає на себе знак хреста, а потім, читаючи гороскоп чи вішаючи на шию талісман, накладає на себе магічний знак демонських сил? Навіщо дозволяти нечистій силі впливати на своє життя і, врешті решт, проміняти Богом дані благословення на диявольські хитрощі, в результаті яких може прийти прокляття. Це не жарти, дорогий читачу. Саме такі вчинки є не чим іншим, як зрадою своєї віри, зневагою до Бога та відчиненими дверми для прокляття.

P.S. В авторитетному психологічному журналі Personality and Individual Differences колектив учених з університету Орхуса (Данія) опублікував результати дослідження на тему можливого впливу знаків зодіаку на риси вдачі. Дослідники заявили, що насправді знаки зодіаку не здійснюють ніякого впливу на характер людини. Такі популярні гороскопи — це чтиво, яке нічого не важить, і особистість людини від місяця або року його народження жодним чином не залежить.Данські психологи також зробили висновки, невтішні для любителів гороскопів: особові рисиі людини аніскільки не залежать від того, в який планетарний період вона народилася. Вплив знаків зодіаку — ценасправді міф, а засновані на цьому гороскопи — просто макулатура», — стверджує керівник дослідження, професор Петер Хартман,. Данці вивчили статистику, що охоплює в цілому більше 15 тис. осіб. У їхніх анкетах наголошувалися такі індивідуальні особливості, як рівень інтелекту (IQ), схильність до психопатій і неврозів, здібності до соціальної адаптації і тощо. Ніякого істотного зв’язку між цими показниками і датою народження так і не було виявлено.

 

 

Покемони, дракони, людина -павук, черепашка Ніндзя, Гаррі Потер …

 

Сьогодні на полицях магазинів, поряд з дитячими іграшками, спокійнісінько лежать колоди гадальних карт, ігри в кості, комікси з демонськими персонажами, одяг та предмети повсякденного вжитку із зображеннями так званих покемонів, драконів і різних магічних знаків. Багато хто вважає це безневинними сучасними забавками. І навіть коли на подив батьків, у їх дітей раптом з’являються безпричинні страхи, безсоння, дратівливість, потяг до насильства, різні хвороби, нетипові реакції й орієнтації, вони не завжди своєчасно розпізнають справжні причини цих порушень у своїх улюбленців. А між тим, невинна дитяча свідомість, дедалі частіше стає мішенню для демонічних сих усіх мастей, котрі в різний спосіб намагаються заволодіти нею.

Хочете конкретних доказів? Наведу декілька. Мультфільм про покемонів існує вже понад десять років. Але мало хто з європейців знає, що по-японськи слово «покемон» означає: «нема Бога на землі». Прихований зміст відкривається, коли це ймення читати ззаду наперед: NOMEKOP. NO –це номер, МЕ – мене, а КОР в нумерології друїдів означає 666 ( число звіра або антихриста). Все разом взяти: « познач мене номером 666». Не дивно, що в 1997 році, в період прокату згаданого мультика, 685 японських дітей потрапили до психлікарні з припадками епілепсії. Цей мультисеріал не тільки шкідливо, але й небезпечно дивитися. Хтозна скільки батьків перебувають в розпачі від того, що в їх дітей виникли якісь проблеми, пов’язані з такими от забавами.

Неможливо не згадати й про сучасного « супергероя» Гаррі Потера. Це не просто персонаж казки. Багато моментів з біографії Потера не вигадані, а запозичені з життєпису Алістера Кроулі – одного з засновників «Церкви сатани». Цей ідеолог сатанізму мріяв, аби для кожної дитини магія була звичним явищем, як, скажімо сніданок чи вечеря. Ще одна характерна деталь. Гаррі носить на чолі знак у вигляді літери S. Цей знак символізує руйнівну силу. Сатаністи й досі застосовують його для окультного впливу на людей. Такий же дещо видозмінений знак у вигляді двох літер SS використовувався нацистами. Але діти, які читають книги про Потера, намагаються наслідувати його, і також малюють на собі згаданий символ. Не треба цьому потурати. . Мало що може сподобатися дітям: наркотики чи вибухівка. В дитини, котра перебуває на стадії активного пізнання світу, ще відсутня так звана оцінювальна шкала. Коли малюк дивиться на мухомор, то простягає до нього свою ручку, не знаючи, що це отрута?   Чомусь ніхто з батьків не вагається коли потрібно заборонити дитині ставати на край відкритого вікна, або гратися ліками. А стосовно моментів, про які йде мова в нашій бесіді, вони проявляють недопустиму легковажність. Не потрібно кривити душею: тут справа в системі цінностей самих дорослих. Поки батьки зайняті роботою та своїми справами, вихованням їхніх дітей часто займається хтось інший. Але втрачений час для батьківської опіки незабаром дасть про себе знати. Нажаль, тоді вже може бути пізно. Сльози, переживання а можливо і зневага – ось така плата.

Батьки, звертайте увагу на те, які речі ваші діти приносять додому, які фільми дивляться, які книги читають, які ігри грають, і чим захоплюються. Якщо чогось не знаєте — запитуйте в інших. Звичайно, всього ви не проконтролюєте, але від багато дечого зможете своїх дітей вберегти. Наголошую, що сатана через прокляття хоче згубити вашу сім’ю, а заволодівши вашими дітьми – позбавити вас спадкоємців. Тож зачиніть двері для прокляття. Ніхто не виховає ваших дітей для вас так, як ви самі. Створіть для них свій захист. Прищеплюйте їм віру в Бога, щоб вони могли навчитися відрізняти нечисту силу від Божої. Тоді ваші діти самі будуть благословенними і для вас стануть благословенням.

 

Екстрасенси, народні цілителі, баби — шептухи, відьми…

 

« Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник,

і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих.

Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке…» (Повт.18:10-13)

Протягом двох останніх десятиліть, в нашій країні спостерігається неймовірний ріст окультизму. Популярності набули провидці та екстрасенси різного ґатунку: від столичних знаменитостей до провінційних відьом, які викачують яйцями. Спостерігається черговий сплеск захоплення спіритизмом, хіромантією, астрологією, різного роду заклинаннями, екстрасенсорними явищами наприклад паракінезом. На повну силу зараз в Україні, особливо в сільській місцевості, процвітає ворожбитство.

«Дипломовані» нетрадиційні лікарі практикують лікування гіпнозом, кодуванням, корекцією енергетичних полів, заганяючи хвороби вглиб. Нині вони вже мають гучну назву – народні цілителі. Майже всі, котрі займаються подібною практикою, запевняють, що роблять це з добрими намірами, застосовують при цьому навіть християнську атрибутику, шепочуть якісь молитви, показово ходять до церкви вводячи таким чином легковірних в оману. Вони спонукують людей йти до храму, хреститись, молитись, причащатись і можуть теж обкладатися іконами, та це все лише диявольські витівки… Це чітко сформований стиль поведінки екстрасенсів: так вони хочуть здобути довір’я в тих, що до них вдаються.

Якщо ми поглянемо на духовну історію України, то побачимо, що віщування, магія і різні забобони практично ніколи не були викорінені. Вони, як темна хмара, злий паразит і як смертельна епідемія, постійно нищили живу віру християн в Україні. Якщо б ми відкрили духовні корені,то дізналися б, що більшість воєн і страждань в минулому, включно з голодомором, де загинуло близько 10 000 000 українців, пов’язані з прокляттям. Для нього християни стали вразливими через віщунів та ворожок, магію і пов’язані з цим забобони. Людям у світі може видатися ця констатація перебільшеною, але хто до тонкощів розуміє підставу духовної боротьби і суть Божого слова та дотримується її, – той усвідомлює, що окультизм є найважчим гріхом. Чому? Бо розум, воля і душевні сили потрапляють під вплив духу брехні і духу смерті, які призводять до винищення і смерті фізичної та вічної!

Сьогодні церква повинна сказати своє вагоме і рішуче слово проти окультизму. Погляньмо на св.Павла. В Ефесі мало не йшлося про його життя, бо ідолопоклонники підбурили проти нього цілий натовп за те, що проголошував і Христа і Його Євангелію. Тут він також вилучив для спалення окультні книги ціною 60 000 динарів. Окультизм і в часи Павла був пов’язаний з грішми й владою. З окультизмом нерозривні корупція і мафія.Тому без навернення представників держави до Христа, не може прийти благословення для України!

 

Окультизм вносить розлад у душу кожної людини, яка відкриється його впливу. Нажаль, його плоди проявляються повільно, так що багато хто навіть не усвідомить собі, що є дійсним коренем їхніх хвороб і душевних криз, які нищать їх, їхні родини і цілий народ.

Святе Письмо вказує нам цілу проблематику окультизму і пов’язаного з ним прокляття на прикладі історії ізраїльського народу. Завжди, коли представники політичної влади – царі – відкрилися віщуванню і магії, приходило прокляття, війни і великі терпіння на народ. Якщо народ всеж відвертався від цих лжепророків, то приходило благословення. У Святому Письмі керівники народу оцінюються лише за одним критерієм – чи відкрили своє серце Господу чи окультизму! ( 2Цар. 17,1-23

Скільки невимовних страждань приносять ці слуги диявола в життя суспільства і окремих людей! Це є професійні брехуни. Вони накликають прокляття на цілу націю. На жаль, до них звертаються і впливові особи, митці, політики і, навіть, віруючі християни. Згадаймо,що Св. Василій у 65-му правилі встановив покуту за віщування і магію, яке є рівнозначним карі за вбивство! (20 років на хлібі і воді).

Адольф Гітлер прихильно ставився до окультизму. Мав чотирьох тибетських віщунів, і без їх поради не робив жодних кроків. Спочатку справді відбувались “чудесні” перемоги, але який був кінець німецького фюрера? Самогубство і вина за смерть 40-ка мільйонів людей, і до того ж сплюндрована війною уся Європа. У гаслі Gott mit uns слово “gott не означало Господа Бога, але бога з малої літери, тобто демона.

Я хочу порадити молодим хлопцям та дівчатам, які вважають, що ворожка допоможе їм знайти друга життя, що така сім’я в майбутньому ніколи не буде щасливою. Також нагадую тим батькам, які звертаються до віщунів, щоб вирішити сімейні проблеми або вплинути на долю своїх дітей ( звести з кимось або розвести) ви не вирішите ваші проблеми, а навпаки, в десятки разів їх ускладните, бо свідомо наводите прокляття на свій рід, на своє насліддя. Якщо все ж хтось твердить, що вони допомагають, то я скажу, що така допомога дуже дорого вартує. Частіше всього за це розплачуватись доведеться власним життям або здоров’ям. Згубні наслідки окультної практики очевидні: від душевних розладів, депресії, різних хворобливих форм страхів аж до психічних порушень і самогубств.

Бог говорить, що це мерзота, через яку в життя людей приходить прокляття, це приносить смерть.

“…Звернення до гороскопів, астрології, хіромантії, тлумачення віщувань і долі, явища ясновидіння, вдавання до медіумів містять у собі прагнення панування над часом, над історією і, зрештою, над людьми, як і бажання увійти в спілку з окультними силами. Вони вступають у суперечність із вшануванням і повагою, що їх ми зобов’язані віддавати єдиному Богові”, – повчає  Катехизм Католицької Церкви.

 

Що ж робити, аби захистити від невидимих злих сил себе і свою сім’ю ?

 

Передусім потрібно знати, що світ складається не тільки з видимої нам частини але й з невидимої. Первинний духовний світ, підкоряється своїм законам, і в ньому все перебуває в абсолютному порядку. Те, що відбувається в нашому повсякденному житті, має свої причини і пояснення. На будь-яке «чому» існує «тому що». Отже наше життя може залежати від того, наскільки ми будемо вміти, опиратись ці закони. Люди, наповнені Духом Божим, духом добра, використовують духовні закони для того, щоб позитивно впливати на оточуючий світ, бути каналом благословення для суспільства. А ті, котрі охоплені духом зла, навпаки – свідомо сприяють його поширенню.

Якщо хтось відчуває, що над ним чи його родиною нависає прокляття й він хоче від нього звільнитися, то найперше, що потрібно зробити — встановити причину його виникнення.

Другим важливим кроком для цього є ПОКАЯННЯ — сповідування перед Богом та зречення від цього гріха. Коли в цьому є безпосередньо ваша вина, то потрібне покаяння особисто за себе, а якщо були винні ваші батьки чи близькі родичі, котрі не хочуть визнати своєї вини, або їх вже нема в живих, то вам потрібно покаятися перед Богом за їх вину.

І третім кроком є рішення перестати грішити. Приведіть своє життя у відповідність з Словом Божим. Тільки тоді прокляття втратить силу. Зникнуть і проблеми, пов’язані з ним, тому, що разом із звільненням від прокляття, викоріниться їх причина.

Доля людини безпосередньо залежить від її життєвої позиції. Кожен з нас має право вільного вибору і може жити як захоче. Бог теж шанує людську свободу ,але попереджує: « Бо не можете пити чаші Господньої та чаші бісівської,- не можете бути спільниками столу Господнього і столу бісівського» ( 1 Коринтян 10:21)

Вибір породжує рішення. А рішення – впливає на долю. Минає час, цей вибір проростає немов насіння – і одного дня з’являються плоди. Тоді хтось заламує руки і кричить: «Боже звідки вся ця напасть? Чому вона впала саме на мене?» Але це лише наслідки власного вибору. Настав час пожати те, що було посіяно.

Звичайно Бог, зі Свого боку, вже зробив вибір, щоб благословити, але останнє слово залишається за людиною! Ось чому я наголошую, що за правильно зробленим вибором іде благословення, успіх, захист і прихильність Бога.

 

«Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього! Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної, Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук Його правда. Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає, ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні, впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!…Тільки своїми очима подивишся, і заплату безбожним попобачиш, бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище! Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться, бо Своїм Анголам Він накаже про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх, на руках вони будуть носити тебе, щоб не вдарив об камінь своєї ноги!

На лева й вужа ти наступиш, левчука й крокодила ти будеш топтати! Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає Ім’я Моє він; як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його, і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!»   ( Псалом 90: 1-16).

Знай: Бог завжди на твоєму боці, коли ти на Його території. І якщо ти людина розсудлива, то зробиш правильний вибір – довіриш своє життя Богові. Іншого шляху до благословення не існує.

               А метою цієї «великої боротьби» є лише людська душа.