Декларація місту

Распечатать

         

                                         
                                                                 НА ПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО…

Кожної першої неділі місяця в християнській церкві «Небеса» звершується особлива молитва за наше місто Ланівці: за усі представництва влади як міської, так і районної, служби соціального захисту, судові й правоохоронні органи, заклади освіти, медицини, культури, економіки, за єдність поміж усіма християнськими церквами, за дітей, молодь і старше покоління.

Ми віримо, на підставі Слова Божого, що сам інститут влади заснований Творцем, але це аж ніяк не означає, що всі люди, які працюють у владних структурах, є Ним вибрані на свої посади. Тому ми й молимось, щоб в цій сфері запанувала Божа справедливість, щоб службові посади займали тільки люди, гідні Божого покликання. І, як говориться в молитві: «Отче наш…, нехай прийде Царство Твоє, як на небі, так і на землі…». Тож докладімо зусиль, аби принципи Божого Царства, такі як справедливість, повага, милосердя були покладені в основу нашого життя.

Саме в результаті таких молитов народився текст Декларації місту. Це сформульовані вислови, де проголошується те, за що ми молимося. Ми віримо, що молитва це сила, яка може привести в дію сказані слова.

Запропонований текст Декларації був згодом підтриманий представниками всіх релігійних конфесій краю. А 28 липня 2008 року, мер міста Ланівці Іван Ткачук, на урочистому зібранні,з нагоди 1020-ліття хрещення Київської Русі та святкування Дня міста, привселюдно зачитав текст Декларації, сказавши на завершення: « Нехай ці слова будуть для нас духовним і моральним законом». За рішенням місцевої влади, текст Декларації розміщено на пам’ятному знакові в центрі Лановець по вул. Шкільній, а також в кабінеті міського голови.

Сьогодні ініціатива ланівчан підтримана вже в десятках міст України, де також проголошено відповідні декларації, в основі яких лежать тези документу, прийнятого свого часу в Ланівцях. Текстом згаданої Декларації, з підписами представників різних релігійних конфесій України, було розпочато всезагальну молитву за пробудження, яка відбувалась у Києві з 24 по 28 червня 2009 року в Палаці Спорту: « Мир тобі, Україно! Мир тобі, слов’янський народе, в усіх куточках світу!». До речі, ця молитовна конференція транслювалась телеканалом CNL в прямому ефірі на весь світ.

____________________________________________________________________________

За рішенням сесії міської ради “ДЕКЛАРАЦІЯ МІСТУ” була розміщена на пам’ятному знакові, який увійшов до переліку об’єктів культурної спадщини краю.

   Паспорт об’єкта культурної спадщини “ДЕКЛАРАЦІЯ МІСТУ” у форматі PDF           переглянути файл

____________________________________________________________________________