ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПОЖЕЖНИКІВ УКРАЇНИ

Распечатать

         Презентуємо Сертифікат подяки для пожежників West Corners Fire Department, NY за матеріальну допомогу, яку вони надали для пожежників м. Ланівці в рамках нашого проекту «Гуманітарна допомога пожежникам України», який вже триває близько 3х років.

ПРОЕКТ 3

Завдяки організації «Together For Ukraine Foundation» пожежні Тернопільщини знову отримали допомоги на суму понад 1 мільйон гривень. Цього разу – бойовки, шоломи, чоботи й маски. Першою частку допомоги отримала Лановецька пожежна частина: 5 касок, 10 пар взуття, 4 комплектів форми, 14 масок і подовжувач для рації. Місцева пожежна команда с. Великі Де деркали, що на Шумщині, (ОТГ), отримала 5 комплектів форми, 3 пари чобіт і 5 масок. А 16-та  державна пожежно-рятувальна частина м. Шумська – 18 пар штанів, 16 курток і 11 масок.

ПОСИЛАННЯ:

http://shumsk-24.blogspot.com/2018/08/together-for-ukraine-foundation.html

https://www.ukr.net/#news/details/ternopol/65274159/

http://chasopys.te.ua/suspilstvo/8816-pozhezhnyky-ternopilskoi-oblasti-otrymaly-dopomohu-na-milion-hryven

https://123ru.net/ukraina/160785280/

http://www.ternopiltravel.te.ua/2018/08/17/лановецькі-вогнеборці-отримали-цінн/

_________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ 2

Завдяки меценатові Павлу Андрощуку, пожежнику зі штату Нью-Йорк і вихідцю з України, Лановецька пожежна частина черговий раз отримала пожежне спорядження. Хочемо висловити подяку від себе й пожежної частини за постійну допомогу пожежникам України та надане обладнання. Тільки взаємна підтримка допоможе нам будувати сильну Україну.

_________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ 1

Вже не один рік поспіль ХЦ “Небеса” допомагає пожежно-рятувальній службі в  Лановецькому районі із закупівлею медикаментів, пожежних рукавів тощо. 

В рамках проекту «Гуманітарна допомога для пожежників України» завдяки координатору проекту  Давиду Андрощуку та його співпраці з американською організацією «Разом для України»  пожежники Лановеччини  отримали сьогодні 7 комплектів спорядження (куртки, штани), 20 штанів та один шолом. «Я думаю, що це є перший етап нашої співпраці, – зазначив Давид. – Ми будемо шукати шляхи для більш глобальної допомоги  нашим пожежникам.  Але я дуже радий цій першій можливості, оскільки щоб отримати її я написав понад 250 електронних листів у 10 країн світу. Відгук із США мене дуже потішив».  Юнака привітав голова районної державної адміністрації Юліан Сірант: «Я щиро радий, що у Ланівцях є такі активні успішні молоді люди, які хочуть допомогти своєму рідному місту. Цей приклад ще раз підтверджує тезу про те, що відкривають тому, хто стукає. Наполегливість Давида, його здатність добиватись поставленої цілі заслуговує на повагу. До речі Давид є Молодіжним Європейським Послом від України в проекті Європейського Союзу «ЄС сусіди сходу». За допомогу та увагу  подякував  керівник Лановецького районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області Тарас Попенко.   http://www.oda.te.gov.ua/lanovetska/ua/news/detail/148245.htm