Молитва благословення за дітей

Распечатать

         blagoslovinnya-darini-mudriyevskoi-14-09-2014 ” Тоді привели дітей до Ісуса, щоб Він поклав руки на тих і помолився”. ( Матвія 19:13).

          Загальновідомо, що відповідальність і турбота батьків про своїх дітей—є їх обов’язком. Чим спокійнішим і гармонійнішим буде життя дитини, тим сприятливіше це впливатиме на її фізичний і розумовий розвиток. Батьки повинні бути спроможними забезпечити захист своїм дітям і виростити їх здоровими фізично, душевно і духовно. Для християнської сім’ї важливим актом у цьому відношенні є благословення дітей у церкві.

Благословення новонародженої дитини є значущою подією, яка має позитивний вплив на її земну долю. Насамперед – це прояв батьківської вдячності Богові за дар життя. А крім того, це прохання перед Богом забезпечити дитя захистом від хвороб, злиднів, проклять, ворожбитства, і також отримати благословення на його долю.

Така молитва відбувається переважно на церковному богослужінні, за участю священнослужителя. В різних церквах цей ритуал здійснюється у різний спосіб, але суть його залишається незмінною – благословення дитини.