Як подолати відсутність батька

Распечатать

Як подолати відсутність батька та  до чого це може призвести – таку тему сьогодні обговорили у Тернопільському прес-клубі. Ініцювали зустріч громадські організації “Міжнародний Центр Батьківства” та “Можливість”.  

Важливою складовою гармонійного розвитку дитини є повноцінна сім’я, яку підтримує держава. В Україні з цим не усе гаразд.

– В нас дуже є проблема підтримки сім’ї. Але що зроблено для того на державному рівні, щоб в нас були успішні сім’ї в програмі підтримки сім’ї і все решта? Якщо в нас більше п’яти років на державному рівні нема програми підтримки сім’ї.  Там має бути задано десь вектор, який держава має спрямувати у цій програмі, показати як необхідно, що потрібно робити для підтримки сім’ї. Звичайно, ми вже десь по регіонах безпосередньо підлаштуєм під наші традиції, десь в нас одні традиції, на півдні інші, півночі, сході, – каже начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

Про роль батька, точніше його відсутність, сьогодні обговорили у Тернополі. Ініціювали обговорення громадські організації “Міжнародний Центр Батьківства” та “Можливість”.

Матеріал взято із сайту телекомпанії TV 4 Тернопіль

Круглий стіл щодо наслідків відсутності ролі батька у вихованні дітей