МЕДИКО – СОЦІАЛЬНА АКЦІЯ

Распечатать
З 7 по 12 травня цього року в с. Вербовець Лановецького району на Тернопільщині проходила благодійна медико-соціальна акція «Здоров’я Лановеччини». До роботи було залучено лікарів із США, Австралії, України, а також перекладачів і волонтерів. За п’ять днів роботи на прийомі побувало понад 1,5 тис. осіб. Окрім того, кожного дня в цьому селі й довколишніх 11 селах виїзні групи лікарів із сестрами милосердя провідували лежачих хворих і літніх людей. Десятки сімей отримали продуктові пакети. У складі команди також був капелан, який під час прийомів допомагав учасникам АТО.

У межах цього благодійного проекту одного дня проводився футбольний турнір між командами різних сіл із розігруванням кубка. Також одного вечора було організовано «Свято для дітей» за участю танцювального й дитячого гуртів «Небеса» та Парку дитячих розваг «YoГурт» із Тернополя. Окремо хочеться відзначити особливу атмосферу гостинності вербівлян. Усі 95 чоловік гостей проживали в приватних оселях жителів цього села. Не обійшлося ж дійство й без участі сільського духового оркестру. Це було неймовірно зворушливо!

Громадський центр «Небеса» висловлює велику подяку Віталію й Наталі Смоліним як керівникам Міжнародного благодійного фонду «Фундація відкритих дверей», завдяки яким ця акція стала можливою, «Медичній клініці на колесах», служінню «Фургони милосердя України» (стоматологія), а також усім волонтерам і місцевим організаторам. У єдності наша велика сила!